RN73H1JTTD5171F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD5171F100
JLCPCB Part #
C3934075
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.17kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS