SLR1TTE1960F
MFR.Part #
SLR1TTE1960F
JLCPCB Part #
C4277705
Description
-55℃~+180℃ 196Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS