SG73P2BRTTD8200D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD8200D
JLCPCB Part #
C6295278
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS