SLR1TTE1691F
MFR.Part #
SLR1TTE1691F
JLCPCB Part #
C4021571
Description
-55℃~+180℃ 1.69kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS