SLR1TTE161J
MFR.Part #
SLR1TTE161J
JLCPCB Part #
C4327861
Description
-55℃~+180℃ 160Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS