SG73W3ATTE563M
MFR.Part #
SG73W3ATTE563M
JLCPCB Part #
C4028403
Description
-55℃~+155℃ 1W 56kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS