RN732ATTD3121D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD3121D25
JLCPCB Part #
C3912856
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.12kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS