RN732BTTD4021A25
MFR.Part #
RN732BTTD4021A25
JLCPCB Part #
C3934240
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS