SLR1TTER402D
MFR.Part #
SLR1TTER402D
JLCPCB Part #
C4200016
Description
-55℃~+180℃ 1W 402mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS