SLR1TTE1331F
MFR.Part #
SLR1TTE1331F
JLCPCB Part #
C3951890
Description
-55℃~+180℃ 1.33kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS