RN731JTTD9420D50
MFR.Part #
RN731JTTD9420D50
JLCPCB Part #
C4277839
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 942Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS