SG73P1JTTD8452F
MFR.Part #
SG73P1JTTD8452F
JLCPCB Part #
C4141823
Description
-55℃~+155℃ 333mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS