LCR2512-R047JT
MFR.Part #
LCR2512-R047JT
JLCPCB Part #
C4269519
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 47mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS