SLR1TTE1051F
MFR.Part #
SLR1TTE1051F
JLCPCB Part #
C4120925
Description
-55℃~+180℃ 1.05kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS