SLR1TTE2051F
MFR.Part #
SLR1TTE2051F
JLCPCB Part #
C4054438
Description
-55℃~+180℃ 1W 2.05kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS