RK73G2ATTD86R6D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD86R6D
JLCPCB Part #
C5724968
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS