RN73R1ETTP9310B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP9310B10
JLCPCB Part #
C2551088
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS