SLR1TTE1020D
MFR.Part #
SLR1TTE1020D
JLCPCB Part #
C4301348
Description
-55℃~+180℃ 102Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS