RN73H1JTTD1540F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1540F25
JLCPCB Part #
C4018792
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 154Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS