RK73G1JRTTD5902F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD5902F
JLCPCB Part #
C6388824
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS