SLR1TTE1020F
MFR.Part #
SLR1TTE1020F
JLCPCB Part #
C4109071
Description
-55℃~+180℃ 102Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS