RN732ATTD8562C50
MFR.Part #
RN732ATTD8562C50
JLCPCB Part #
C3942906
Description
-55℃~+155℃ 100mW 85.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS