SG73W3ATTE3R9K
MFR.Part #
SG73W3ATTE3R9K
JLCPCB Part #
C4073099
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9Ω Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS