SG73W3ATTE331M
MFR.Part #
SG73W3ATTE331M
JLCPCB Part #
C4162958
Description
-55℃~+155℃ 1W 330Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS