SG73W3ATTE330M
MFR.Part #
SG73W3ATTE330M
JLCPCB Part #
C4242690
Description
-55℃~+155℃ 1W 33Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS