SG73P2BRTTD3242F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD3242F
JLCPCB Part #
C6677551
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS