RK73G1ETTP1050F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1050F
JLCPCB Part #
C2578188
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS