RN73R1JTTD3603B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3603B50
JLCPCB Part #
C2518049
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS