SG73W2HTTE2R7K
MFR.Part #
SG73W2HTTE2R7K
JLCPCB Part #
C4203705
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS