LTR50UZPJ243
MFR.Part #
LTR50UZPJ243
JLCPCB Part #
C4248596
Description
-55℃~+155℃ 1W 24kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS