SG73W3ATTE4R7K
MFR.Part #
SG73W3ATTE4R7K
JLCPCB Part #
C4148069
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7Ω Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS