SG73W2HTTE1R5M
MFR.Part #
SG73W2HTTE1R5M
JLCPCB Part #
C4068099
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS