SG73W2HTTE1R0M
MFR.Part #
SG73W2HTTE1R0M
JLCPCB Part #
C3939350
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS