SG73W2HTTE105M
MFR.Part #
SG73W2HTTE105M
JLCPCB Part #
C4069800
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS