RT2010DKE07887RL
MFR.Part #
RT2010DKE07887RL
JLCPCB Part #
C4347482
Description
-55℃~+125℃ 500mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS