VLP-R030-5.0
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
VLP-R030-5.0
JLCPCB Part #
C6323057
Package
2010
Description
-65℃~+170℃ 2W 30mΩ ±5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS