SG73S2ETTD3303F
MFR.Part #
SG73S2ETTD3303F
JLCPCB Part #
C4104220
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS