RK73G1ETTP4530D
MFR.Part #
RK73G1ETTP4530D
JLCPCB Part #
C4226739
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS