RN73R1JTTD7502C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD7502C25
JLCPCB Part #
C4047237
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS