SG73P2ERTTD6341D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD6341D
JLCPCB Part #
C6483031
Description
-55℃~+155℃ 6.34kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS