RN73H2ETTD9650B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9650B25
JLCPCB Part #
C3985203
Description
250mW 965Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS