SG73S2ETTD2000F
MFR.Part #
SG73S2ETTD2000F
JLCPCB Part #
C4173595
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS