RN732ATTD2611F50
MFR.Part #
RN732ATTD2611F50
JLCPCB Part #
C4235602
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS