RMC1/4K52R3FTE
MFR.Part #
RMC1/4K52R3FTE
JLCPCB Part #
C20095050
Description
-55℃~+155℃ 500mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS