RN731ETTP1842F25
MFR.Part #
RN731ETTP1842F25
JLCPCB Part #
C4147477
Description
-55℃~+155℃ 18.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS