SG73G1JTTD66R5D
MFR.Part #
SG73G1JTTD66R5D
JLCPCB Part #
C5910482
Description
-55℃~+155℃ 333mW 66.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS