SG73S2ETTD1433F
MFR.Part #
SG73S2ETTD1433F
JLCPCB Part #
C4096677
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS