RN73R2ETTD7961D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD7961D10
JLCPCB Part #
C2608240
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.96kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS