RN73H1JTTD3012A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD3012A05
JLCPCB Part #
C4119176
Description
100mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS