SG73S1JTTD471J
MFR.Part #
SG73S1JTTD471J
JLCPCB Part #
C3925832
Description
-55℃~+155℃ 200mW 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS